دامکالا

بعضی از خیرین تمایل دارند گوسفند قربانی خریداری شده خود را نذر موسسات خیریه نمایند. همچنین بعد از تولد نوزاد، بسیاری از مردم که توانایی قربانی کردن گوسفند را دارند، تمایل دارند برای کودک تازه متولد شده گوسفند به موسسات خیریه عقیقه نمایند. عقیقه به معنی قربانی کردن گوسفند در روز هفتم تولد نوزاد است. به همین منظور گروه دامکالا برای افرادی که تمایل دارند گوسفند قربانی خود را نذر موسسات خیریه از جمله کهریزک نمایند نیز خدمات ارائه می‎دهد.
در صورتی که تمایل نذر یا عقیقه گوسفند به موسسات خیریه دارید فقط کافیست در زمان خرید در بخش آدرس، نام موسسه مورد نظر (مانند موسسه خیریه کهریزک) را وارد نمایید. همکاران ما در زمان تعیین شده توسط شما، گوسفند قربانی نذری را به موسسه فوق تحویل می دهند. همکاران ما بعد از تحویل گوسفند، تصویر زمان تحویل و رسید موسسه خیریه را برای شما ارسال می کنند تا شما از دریافت گوسفند به این موسسات اطمینان کامل حاصل نمایید.
با اهدا گوسفند نذری خود به موسسات خیریه، کمک بسیار بزرگی برای سایر افرادی که توانایی مالی مناسبی ندارند را ایجاد کرده اید. دامکالا این حرکت شما را ارج می نهد حداکثر تلاش خود را می کند تا این امر خیر شما با بهترین کیفیت انجام پذیرد.


damkala-kahrizak-logo.jpg

 

دامکالا در حال جمع آوری یک لیست از موسسات خیریه تحویل گیرنده گوسفند نذری است. سایر موسسات خیریه که تمایل دارند جهت یادآوری در این لیست قرار بگیرند لطفا تصویر مجوز فعالیت و آدرس خود را به ایمیل دامکالا ارسال نمایند.

خرید گوسفند زنده

دامکالا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید