دامکالا

damkala-kahrizak-logo.jpg

بعضی از خیرین تمایل دارند گوسفند قربانی خریداری شده خود را نذر موسسات خیریه نمایند. همچنین بعد از تولد نوزاد، بسیاری از مردم که توانایی قربانی کردن گوسفند را دارند، تمایل دارند برای کودک تازه متولد شده گوسفند به موسسات خیریه عقیقه نمایند. عقیقه به معنی قربانی کردن گوسفند در روز هفتم تولد نوزاد است. به همین منظور گروه دامکالا برای افرادی که تمایل دارند گوسفند قربانی خود را نذر موسسات خیریه از جمله کهریزک نمایند نیز خدمات ارائه می‎دهد.

ارسال گوسفند خریداری شده از دامکالا به آسایشگاه خیریه کهریزک

در صورتی که خریدار گوسفند زنده تمایل نذر یا عقیقه گوسفند به موسسات خیریه دارید فقط کافیست در زمان خرید در بخش آدرس، نام موسسه مورد نظر (مانند موسسه خیریه کهریزک) را وارد نمایید. همکاران ما در زمان تعیین شده توسط شما، گوسفند قربانی نذری را به موسسه فوق تحویل می دهند. همکاران ما بعد از تحویل گوسفند، رسید موسسه خیریه کهریزک را برای شما ارسال می کنند تا شما از دریافت گوسفند به این موسسات اطمینان کامل حاصل نمایید. همچنین با توجه به اینکه شماره موبایل شما در سامانه آسایشگاه کهریزک ثبت میشود، پیامک دریافت نذر شما از طرف کهریزک نیز مستقیما برای شما ارسال خواهد شد.

تصویر رسید تحویل گوسفند به آسایشگاه خیریه کهریزک
تصویر رسید تحویل گوسفند به آسایشگاه خیریه کهریزک

با اهدا گوسفند نذری خود به موسسات خیریه، کمک بسیار بزرگی برای سایر افرادی که توانایی مالی مناسبی ندارند را ایجاد کرده اید. دامکالا این حرکت شما را ارج می نهد حداکثر تلاش خود را می کند تا این امر خیر شما با بهترین کیفیت انجام پذیرد.

به غیر از کهریزک سایر موسسات خیریه از جمله موسسه محک نیز از جمله موسسات خیریه ای است که گوشت گوسفند را پذیرش میکند و دامکالا توانایی ارسال گوشت گوسفند به موسسه خیریه محک را نیز دارد.


تصویر رسید تحویل گوشت گوسفند به موسسه خیریه محک (حمایت از کودکان مبتلا به سرطان)
تصویر رسید تحویل گوشت گوسفند به موسسه خیریه محک (حمایت از کودکان مبتلا به سرطان)

دامکالا در حال جمع آوری یک لیست از موسسات خیریه تحویل گیرنده گوسفند نذری است. سایر موسسات خیریه که تمایل دارند جهت یادآوری در این لیست قرار بگیرند لطفا تصویر مجوز فعالیت و آدرس خود را به ایمیل دامکالا ارسال نمایند.

خرید گوسفند زنده

دامکالا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید